Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Yurttaşlık Dersleri -CIA Ajanını Nasıl Isırdım?


07 Mayıs 2017 00:02

Yorum Yapılmamış

İleri karakol olan ülkemizin dahil olduğu stratejik nesne-lik bağlamında bakıldığında, ülke dışı başka şeyler de bedava. Bakın, Türkiye ve Avrupa ülkelerinde kendini patlatan, oraya buraya kamyonla dalan elemanlar, hemen hemen hepsi ya Türki ya da Türki etkisindeki örgütlerin elemanları. Türk veya Türki, bedava bomba-intihar bombacısı demektir aynı zamanda.

Genel anlamda, savaş ABD-AB savaşıdır; biraz daha derindeki anlamı ise şudur: savaş, Hristiyan – Yahudi savaşıdır; daha da derindeki anlam: finans-Para savaşıdır bu savaş. Benim için acı olan ise şu: Ben sarf malzemesi miyim? Öyleyim, hepiniz gibi.

Son 3-5 yıldır Türkiye‘nin silah teknolojisi gelişimi üzerine abartılmış haberler yapılıyor. Ateşli silah teknolojisinin gelişmesi haberleri doğru olabilir ancak silahların ateşli olmasının bir önemi yok. Neden yok? Çünkü başka silahlar üzerinde başka ülkeler ilerlemiş durumdalar.(…) Bir ülkenin insanlarının zihinlerini kullanabiliyorsanız başka silahlara ihtiyaç yoktur. Ateşli silahlar, bizim ülkemizin ileri karakol olması durumunda işe yarar. Ben vergi veriyorum. Ülkem ateşli silah üretiyor; tank üretiyor, tüfek üretiyor, insansız hava aracı üretiyor.. ne için? İleri karakol olduğumuz için, anca ateşli silahtan anlayan ülkelerin stratejik terbiyesi için gerekli olur. Asker dediğin şey ise zaten bedava.
_______________
Bu isimleri unutmayalım: Murat D. , Derya Y., Bülent. , Fatih.Mehmet Ali. Gökhan P. Ertan A. Mustafa U. Zeynep D. Sevdegül B. Mehmet S. Yasemin. Gülden K. Ufuk. Ahmet. Kamil . Burçin. Gülbeyaz. Mustafa M. Süleyman S. Diğer Süleyman. Bunlar yabancı-istihbarat elemanları.
____________________
Elazığ’ın en ünlü transseksüellerinden. Yerel ve ulusal gazetelere yansıyan sayısız darp haberleri ile yurt çapında tanınan önemli LGBTİ aktivisti. Baskılar sebebiyle öğretmenliği bırakmıştır.
______________________
Beynimdeki Yabancı. Bu kitabı bu gün sipariş ettim. bakalım kimmiş beynimdeki yabancı. Ne arıyormuş beynimde. Linki şurada: http://www.gazikitabevi.com.tr/Beyin-Kontrolu-Beynimdeki-
__________________________
VikVik:
FETÖ-Fettullah, hala vikvik etmeye devam ediyor. Yani ta oralardan görevini ifa etmeye devam ediyor. Hırlasın ki AKP’nin yıldızı parlamaya devam etsin.

Kota kota gelin görün ki:
İnternette film izlemeye sıkı yaptırımlar geliyor. Kültür bakanlığına demelerine göre, internette hak ihlali kapsamına alınacak film izlemek. Tespit edilenlerin hattı 6 ay kapatılacak.
_________________
AKP, tahterevalli; Rusya, ABD de iki bineği. Mekanizma bu.
______________________________
Elektronik_Devrelerde_Hata/Arıza_Arama->>
İstanbul Tuzla Teknik Lisesi – değerli öğretmenim Şerafettin Arıkan’ın kitabı : https://www.seckin.com.tr/kitap/388638166
_____________________________
Global DomainName piyasası:
DomainName piyasası, ilginç. Dünya üzerindeki cazibe merkezleri değiştikçe, yeni pazarlar-ülkeler açıldıkça o yerlerdeki domainName piyasası da canlanıyor. Örneğin Çinli yatırımcılar Türkçe domainName arıyorlar ve alıyorlar da. Bu işi büyük çapta yapanlarda bu eğilim daha da arttı. Türkiye piyasası cazip. İngilizce domainname olan robotsector.com’ u da ben ters bir mantıkla aldım. Türkçe değil. Fakat global. İçinde robot kelimesi geçen Türkçe domainNameleri demin dediğim mantıkla aldım.
______________________
Kısa Kısa:
At, Avrat, Facebook.
_____
Havlayan köpek, şizofrense, ısırır.
_____

Okunma Sayısı: 231
Kategori: Ümit SÖNMEZ

Yazarın Diğer Yazıları

Teknik Düşünceler 27- FETTÖ 4.0- MikroPiyolojik İncelemeler

Benim kafa, mikro’dan makro’ya kafasıdır. Fakat ilk önce genel boş çerçeveyi görürüm. FETÖ olaylarına bakarken,...

Teknik Düşünceler 26- Pinti

Youtube‘da “Pinti” videoları izliyorum 3-5 gündür. Aslında her zaman pintimsi yaklaşmamız mümkün pek çok şeye....

Teknik Düşünceler 25- Mutasyon

Dünya çapında bir haber merkezi olan BBC bir haber geçse; değil dakikalar, saniyeler içerisinde;değil milyonlara,...

Teknik Düşünceler 24- Transistörlü Şiir

Yazarlık ve-ya şairlik. Şaire yazar denmiyor mu? Halbuki, şair de yazıyor. Çocuk gibi düz düşünüyorum....

Teknik Düşünceler 23- Dünyanın Z Raporu

Kişisel Z raporumu da mutlaka çıkarırım. Yıl sonlarında. Ve okul zamanları. Pandemi simulasyonu sebebiyle “okul...