Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Yazarımız Harika Ufuk’un İmza Günleri Devam Ediyor

ACISIYLA-TATLISIYLA
Emine Dönüş ÖZATAR

03 Nisan 2014 00:01

Yorum Yapılmamış

Kütüphaneler Haftası Dolayısıyla İl Halk Kütüphanesinde Yazarımız Harika Ufuk’un İmza Günleri Devam Ediyor

Sitemizin değerli yazarlarından eğitimci şair yazar Harika Ufuk, kütüphaneler haftası dolayısıyla Adana İl Halk Kütüphanesi’nde kitaplarını hafta boyunca imzalamaya devam edecektir. Çiçek Açtı YalnızlığGetAttachmentım, Canım Türkiye’m, Güz İkindisi, Çocukluğum Sende Kaldı İstanbul adlı dört şiir kitabından sonra bu yıl da Yağmurdaki Düş İzleri adlı öykü kitabıyla okuyucularına ulaşan Harika Ufuk önümüzdeki günlerde “Pembe Düşler Sandalım” adlı serbest tarzda yazdığı şiirleriyle yeniden merhaba diyeceğini müjdeledi. İl Halk Kütüphanesine kitaplarından hediye eden yazarımız köy okullarında kütüphane kurma projesini de Selim Arslan ile paylaştı.

10173242_10152098931422998_1628213001_nHer yıl mart ayının son pazartesi günü başlayan Kütüphaneler Haftası 31 Mart Pazartesi günü Adanalı şair ve yazarların katılımıyla renklendi. İl Halk Kütüphanesi Müdürü Selim Arslan’ın özverili çalışmalarıyla her yıl daha da coşkulu kutlanan bu haftaya okullar da yoğun ilgi gösterdiler. Selim Arslan’ın sergilenen birbirinden güzel ve anlamlı karikatürlerinden onun çok yönlü bir yönetici olduğunu bir keGetAttachmentz daha gördüler.

Adanalılara okuma zevkini ve alışkanlığını kazandırmak için olağanüstü çaba gösteren kütüphane müdürünü bir kez daha kutluyoruz. Sitemizin güçlü kalemlerinden Harika Ufuk’a da başarılarının devamını diliyoruz.

Okunma Sayısı: 80

Yazarın Diğer Yazıları

Gözümde Gönlümde Sevgi Çiçeği

“Sevgi, doğanın ikinci güneşidir.” Chapman “Bir insanı sevmekle başlar her şey…” Sait Faik Abasıyanık Pembe...

Mustafa Ceylan ve Bir Şiiri Üstüne

Şair-yazar Mustafa Ceylan, Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi (1975) mezunu. Çeşitli iş yerlerinde mühendis, gazeteci...

Sokak Lambaları

“Bu suskun, durgun sokak lambalarına bakıp gülümsüyordum ve günbatımında, ışıklandığım anda kendimin de bir sokak...

DKM Kitap Fuarına Yoğun İlgi

Adana’da ilk kez Dörtler Kültür Merkezi tarafından düzenlenen kitap fuarına 65 şair ve yazar, yüzden...

Yazarımız Çapar Kanat’ı Kaybettik

Çapar Kanat, Hocamız, bugün hayatını kaybetti. Acımız büyüktür. Şiir gibi bir insandı Kanat kanat çırpan...