Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

V.S.K.P Kurulmalıdır


13 Ocak 2010 00:02

Yorum Yapılmamış

Velat-Vatan

Dildar-Aşık,Sevgili

Velat Dildar – Vatansever

Vatan Sever Kürtler Partisi kurulmalıdır.Yahu cerahat çibanı gibi siyasi bünyemizde zırt orda pırt burada çıkıp duran ve binbir surat ecnebiye dönen sözde etnik bir parti var zaten, ondan ne hayır gördük ki bu yeni partiden ne göreceğiz. Kandil ve İmralı’nın uzaktan kumandalığından çıkamamış, terör destekçiliğini alenen meydanlara taşımış, otobüslerde genç kız yakanları, polis taşlayanları, devlete hükümete alenen küfredenleri korur kollar tarzındaki siyasi çeteciliği particilik kisvesinde yürütmüş adamları çok gördük dediğinizi duyar gibiyim.

Evet Türkiye partisi olamamış, etnik bir kimliği geçememiş, sorunların çözümünden yana hiçbir tavır geliştirememiş, binbir adla kapatılıp açılmış fakat nerede hata yaptıklarını hala anlayamamış veya kendilerini çok uyanık karşılarındaki milyonlarca insanı salak zanneden bu terör destekçisi etnik parti bu garabetlikleriyle siyasi hayatımızda sadece bir çıbandan öteye geçemediğinden VATAN SEVER KÜRTLER PARTİSİ kurulmalıdır diyorum bende zaten.

İmralı ve Kandil’in uzaktan kumandası olmayacak, anadolu’nun inançlı vicdanlı Kürtleri de bir çatı altında toplanmalılar bence. Hırçınlıklar, bencillikler, yüzsüzlükler, hırsızlıklar üzerine oy devşirme gibi ayak oyunlarına sapmadan anadolunun her şehrindeki ılımlı Kürtleri toplayıp tek çatı altında onlarında var olduklarını ve gerçekten barışa duyduklkları özlemi toplumumuza yansıtmaları gerekliliği düşüncesindeyim.

Ülkemizde binlerce velat dildar kürt kardeşimiz yaşamaktadır. Devletine sahip çıkan, vergisini ödeyen,diğer etnik yapılarla hiçbir sorunu olmayan hatta onlarla akrabalık bağları kurmuş, muhabbetini hiç bozmamış, selamını sabahını hiç kesmemiş yığınla kürt kardeşimiz artık BİZ DE VARIZ demeliler. Kendi hak ve hukuklarını asla bu ağızlarından köpükler saçan, devletine hükümetine alenen küfreden, kardeş kavgasını körükleyen hatta bundan oy devşirme derdindeki bu terör hamisi oldukları mahkemelerce de tescillenen akbaba sürüsüne söz düşürmemelidirler. Kendi haklarını kendileri duyurmalı ve toplumsal barışa katkı sağlamalıdırlar.

12 Ocak 2010 Salı

UĞUR ÖZALTIN

Okunma Sayısı: 72
Kategori: Uğur ÖZALTIN

Yazarın Diğer Yazıları

Kısa Kısa – Gereksiz

Zaman zaman… değil, yeteri zaman aralıklarında duyuyorum. Diyorlar ki “bilişim bölümleri gereksizdir.” Bunu öğretmen de...

Katillik Nerede Başlar

Günümüzün en çetrefil sorusu budur. İnsanı öldürmek nerede cinayettir, nerede haktır, nerede dine vicdana uygun...

Sor Soruyu

Sor soruyu al boruyu yarışmasına hoş geldiniz. Bugün ilk bölümümüzde üç yarışmacı birbirine soru soracak...

Üstün Dökmen Döktürdü

Prof. Dr. Üstün Dökmen bugün Star televizyonunda Melek adlı programda konuktu ve astroloji hakkındaki görüşlerini...

Para Zaafı

Para zaafı yani para için her şeyi yapabilirlik ya da menfaat köleliği günümüzün en çetrefil...