Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Tüm Yazar ve Okurlarımıza Önemli Duyuru


19 Mart 2017 21:40

1 Yorum

Merhaba bilgi ağı, Yazar Portal yazarlarımız ve okurlarımız;

Birkaç yıldan beri planlayıp ta önceliğe alamadığımız yayın değişikliğini nihalet yarın akşamdan itibaren gerçekleştiriyoruz. Bu değişikliklerle ilgili öncelikle yazar ve okurlarımızın bilmesini istediğimiz çok önemli hususlar aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır:

  1. www.bilgiagi.net adresi, yarından itibaren Online Bilgi İletişim ve Medya Hizmetleri’nin ana dağıtım noktası olacaktır. Portale bu ardesten de girilebilecektir.
  2. Yazar Portalımızın esas (ana) domainini bu geceki yayınlardan sonra (yarınki eklenecek makalelerden itibaren www.yazarportal.com adresinden devam edilecektir. Yani, bu geceden itibaren www.bilgiagi.net adresinde yeni yazı ekleme yapılmayacaktır.
  3. Yazarlarımıza ait e postalar şimdilik bilgiagi.net uzantısıyla devam edecek, portala yeni kaydolacak yazarlarlarımıza yazaradi@yazarportal.com uzantılı e posta verilecektir. Şu an bilgiagi.net uzantılı e posta kullanıp ta yazarportal.com uzantılı e posta almak isteyenler, bilgi@yazarportal.com adresine e taleplerini belirttikleri durumda onlara da yeni e posta verilecektir. www.bilgiagi.net uzantılı eposta kullananların e posta bilgilerinde her hangi bir değişiklik olmayacaktır. www.bilgiagi.net e posta kullanımları, 2017 nin sonuna kadar devam edecek olup, 2018 yılı başında tüm yazarlarımızın e posta adresleri yazaradi@yazarportal.com e posta adresine taşınmış olacaktır.
  4. yazaradi@yazarportal.com uzantılı e posta adresi alan yazarlarımız uluslararası bir profil resmi barındırma sitesi olan http://tr.gravatar.com/ adresine girip …@yazarportal.com uzantılı e postaları kullanarak pofil oluşturacaklardır. Herkes kendi profil resmini kendisi ekleyecektir. Yazarlarımızın proil resimleri, vesikalık ölçeğinde olmak zorundadır. Yani, yüzün rahatça tanınabileceği ölçekli profil resimleri eklenecektir. Profil resmi olarak başka resim kullananların, Yazar Portalimizde yazmalarına izin verilmeyecektir.
  5. http://tr.gravatar.com/ adresinde profil oluşturmak isteyen yazarlarımız, gazetemizin kurumsal telefonu olan 5324864503 numaralı hattan canlı destek alabileceklerdir.
  6. Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunailmemiz için ilerleyen zamanlarda başkaca yeniliklerimiz olacaktır.
  7. Yeni adresimizde yeni ön yüz ve teknik düzenlemeler sürecinde yayın akışımızda bazen kesintiler olabilecek, bu kesintilerden dolayı şimdiden sizlerin sabrınıza ve anlayışınıza sığınıyoruz.

Ülkemiz için mutlu yarınlar dileklerimizle.

Yrd.Doç.Dr. Ahmet FİDAN

Online Bilgi İletişim ve Medya Hizmetleri Genel Yayın Koordinatörü

Okunma Sayısı: 367
Kategori: EDİTÖRDEN

Yazarın Diğer Yazıları

Yazarımız Mimarların Duayeni, Prof.Dr. Ahmet Vefik Alp Hayatını Kaybetti!

ACIMIZ BÜYÜKTÜR. GAZETEMİZİN MÜDAVİM YAZARLARINDAN, TÜK VE DÜNYA MİMARLARININ BAŞTA GELEN FİKİR VE BİLİM İNSANI...

26. Dönem Yazar Portal Yazar Müracaatları Başladı

Sayın okurlarımız;   13 yıldır günlük yayınlanmakta olan gazetemizde 26. dönem (bahar dönemi) yazar alımlarımız...

Sosyal Medya Etiği ve Sosyal Medya Etik İhlalleri: Hashtag Kullanımı

Sosyal Medya Etik İlkelerine Dair Esaslar başlığını taşıyan makalemiz ve buna ilişkin İngilizce ve Türkçe...

Yazarlarımıza Sosyal Medya Konusunda Önemli Duyuru

Yazar Portal İnstagram hesabı güncellenmiştir. Yazarlarımızın Sosyal medya hesabımızı takip etmesi zorunludur. İnstagram hesabımızdan sadece...

Yazar Portal Logo Açılımı

  Yazar Portal 13 yıl aradan sonra, logosunu yeniledi. Aslında logomuzu yenilemedik. Yazar Portal yeni...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. KADİR GERAY dedi ki:

    durum anlaşılmıştır.