Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

26. Dönem Yazar Portal Yazar Müracaatları Başladı


12 Nisan 2020 00:10

Yorum Yapılmamış

Sayın okurlarımız;

 

13 yıldır günlük yayınlanmakta olan gazetemizde 26. dönem (bahar dönemi) yazar alımlarımız başlamıştır. Yeni yazar alımlarımızda Kadın yazarlarımıza pozitif ayrımcılık yapılacaktır. Yazarlarımızda Kadın yazar oranı, % 45 i geçtiği anda pozitf ayrımcılık sona erecektir.

 

Yeni yazar alımlarımızda yazar müracaatlarının menülerimizde bulunan yazar müracaat formunu doldurarak bilgi@yazarportal.com adresine e-posta iletisi göndererek veya +90 452 310 20 30, +90 532 486 45 03 numaralı telefonları arayarak veya WhatsApp destek hattımızı arayarak / yazarak dokümanlarınızı gönderebilirsiniz.

 

26. dönem yeni yazarlarımızdan bu dönem Telif Hakkı devir sözleşmesi de talep etmekteyiz. Te’lif hakkı devir sözleşmesini yazar müracaatı yapılırken ilgili yazar adayına gönderilecektir.

 

Hep birlikte yaşamakta olduğumuz gibi, sadece Türkiye’de değil, bütün dünyada bütün insanlğın hayatını alt üst eden bir koronavirüs sürecinden geçmekteyiz. Bu sürecin hızlandırdığı gibi yeni dünya düzeninde insanlar KAÇINILMAZ OLARAK dijital dünyaya daha da entegre olacaklardır.

 

Gazetemiz Türkiye’de internetin evlerde kullanıma başladığı yıldan sadece ve sadece 7 yıl sonra 2007 yılında yayın hayatına başlamış ve başlar başlamaz, Kültür Bakanlığı Dokümantasyon Daire Başkanlığı’ndan  E ISSN alarak yayın kimliğini resmileştirmiştir.

Daha o yıllarda Türkiye’de ve Dünya’da yayınların yüzde yetmişbeşi kağıt bası iken, bu gün basın yayın sektöründe basın yayın kuruluşlarının hemen hemen tamamı dijital yayına geçmiştir. Bu bağlamda gazete olarak öngörümüzü sizlerin takdirine sunuyoruz.

 

Sizlerle birlikte sizlerin destek ve paylaşımlarınızla nice indeks ve temel eserlere referans olacak derecede işimizi kurumsal mantıkla yürütmekteyiz.
Okunma Sayısı: 1.572

Yazarın Diğer Yazıları

Okurlarımıza ve Yazarlarımıza Sosyal Medya Duyurusu

Değerli Okurlarımız ve Yazarlarımız; Yazar Portal sosyal medya hesaplarına sahip çıkın. Gerek facebook sayfamız gerekse...

Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği TİGAD Büyümeye Devam Ediyor

Merhaba Kıymetli Okurlarımız; Gazetemiz Yazı İşleri Müdürlüğü görevine Zehra EMRE getirilmiştir. Uzun bir zamandır Yazı...

Yazarımız Mimarların Duayeni, Prof.Dr. Ahmet Vefik Alp Hayatını Kaybetti!

ACIMIZ BÜYÜKTÜR. GAZETEMİZİN MÜDAVİM YAZARLARINDAN, TÜK VE DÜNYA MİMARLARININ BAŞTA GELEN FİKİR VE BİLİM İNSANI...

Sosyal Medya Etiği ve Sosyal Medya Etik İhlalleri: Hashtag Kullanımı

Sosyal Medya Etik İlkelerine Dair Esaslar başlığını taşıyan makalemiz ve buna ilişkin İngilizce ve Türkçe...

Yazar Portal Logo Açılımı

  Yazar Portal 13 yıl aradan sonra, logosunu yeniledi. Aslında logomuzu yenilemedik. Yazar Portal yeni...