Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Hekle beniii! Ooohhh! ve PKK ibnitorları


26 Mart 2017 00:02

Yorum Yapılmamış

Hekirliğe hiç ilgi duymadım. Ya da hekırlığa. Zaten cümle girişinden bile anlıyorsunuz anlamadığımı; ki ilgi duymadığımdan. Samimiyetle konuşuyorum ki sevmiyorum. Merak salanların da yüzde 90’ının psikolojik sorunları vardır.

Ara ara, deneysel maksatlı işlettiğim web sitelerimin loglarını denetlerim. Kimler gelmiş, kimler hakırlamaya çalışmış…gibi meraklarımdan ötürü.

Geçenlerde bir de ilginç bir şey oldu. Simurkitap.com adlı, kendi kitaplarımı sattığım siteye ilginç bir yoklama yapıldı. Kayıt tuttum. Şöyle ki;

188.132.244.229 nolu IP. Tatih Saat: 22.03.2017 19:18 . ISP:Equinix Turkey Internet Hizmetleri Anonim Sirketi SiMURGKiTAP.COM ./x/wp-login.php /x/wp-config.php … Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1

Equinix denen firmanın iletişim kutusuna bir ileti gönderdim; bilginiz var mı? diye. Yanıt gelmedi. Merakımı gidermediler. Çok kırıldım.

____
Güçlü olmayı istemek; “güçlü” olabilin veya olamayın, çok farklı bir zayıflığı da beraberinde getirir kişiye. Bilici olmak daha iyi… veya … ne zaman “zayıf” ve ne zaman “güçlü” olunabileceğini bilmek daha önemli galiba. “Sürekli güç-lü” iddiası insanı tanrılaşma çabasına da götürür ki bu çaba beyhudedir; niçün beyhudedir bu çaba? Çünkü… ölümlü tanrı mı olur bra densiz!
_________

Çözüm süreci dedikleri; PKK denen mafyanın HDP ismi altında ve zihinlerde “kürt ulus(!)” etkisi altında siyasallaşmasını sağlamaktı. Bu başarıldı. Yani şimdi bizim tutup da sürekli PKK suç örgütüne atıp tutmamıza en çok PKKlılar ve HPDliler sevinir. Bizim bileceğimiz şey her zaman şu olmalıdır: bunlar parayla tutulmuş ajanlardır ve amaçları Türk adını bu topraklardan silmektir. Elbette bu mümkün değil.

Okunma Sayısı: 134
Kategori: Ümit SÖNMEZ
Etiketler: ,

Yazarın Diğer Yazıları

Teknik Düşünceler 27- FETTÖ 4.0- MikroPiyolojik İncelemeler

Benim kafa, mikro’dan makro’ya kafasıdır. Fakat ilk önce genel boş çerçeveyi görürüm. FETÖ olaylarına bakarken,...

Teknik Düşünceler 26- Pinti

Youtube‘da “Pinti” videoları izliyorum 3-5 gündür. Aslında her zaman pintimsi yaklaşmamız mümkün pek çok şeye....

Teknik Düşünceler 25- Mutasyon

Dünya çapında bir haber merkezi olan BBC bir haber geçse; değil dakikalar, saniyeler içerisinde;değil milyonlara,...

Teknik Düşünceler 24- Transistörlü Şiir

Yazarlık ve-ya şairlik. Şaire yazar denmiyor mu? Halbuki, şair de yazıyor. Çocuk gibi düz düşünüyorum....

Teknik Düşünceler 23- Dünyanın Z Raporu

Kişisel Z raporumu da mutlaka çıkarırım. Yıl sonlarında. Ve okul zamanları. Pandemi simulasyonu sebebiyle “okul...