Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Yazar ve Okur E Posta Hizmetimiz Devreye Girmiştir


14 Nisan 2010 00:00

2 Yorum

Kıymetli bilgiağı ve yazarportal okurlarımız ve yazarlarımız;

Gazetemiz uzantılı e posta talep edenler bu yazımızın sonuna yorum olarak talep ettikleri e posta ön ekini yazmaları gerekmektedir. Yazar ve okurlara tahsis edilen e postalar 250 mb kapasiteli olacaktır. İlave kapasite artırımı yapılabilir, fakat yazarlarımız veya okurlarımız, …@bilgiagi.net uzantılı e postalarını başka bir epostaya da yönlendirebileceklerinden dolayı varsayılan olarak fazla bir e posta limitini gerekli görmedik.

E Posta kullanıcılarımız e postalarını yönlendirebilecekleri gibi, şifre değşitirme vb. başkaca ilave e posta yetkileri de bulunmaktadır. Kullanıcılarımız isterlerse kendi bilgisayarlarına giden ve gelen (POP3 ve SMTP ayarlarına) her iki alana mail.bilgiagi.net, mail.bilgiagi.net, yazmaları gerekmektedir.

Okurlarımızın E Posta Alma Şartları:

…@bilgiagi.net  uzantılı e posta almak isteyen okurlarımız iletişim bilgilerini online@bilgiagi.net e posta adresimize gönderebilirler. Okurlarımız diledikleri ön ekli e posta uzantısı talep edebilirler. Ancak yazarlarımız, gazetedeki köşe adlarında bulunan e posta adresi ne ise ona göre e posta talebinde bulunabilirler.

Her e posta talebinde bulunan okurumuzun en az 50 adet yazıya yorum yapmış olma şartı bulunmaktadır.

E Posta Kullanımlarına İlişkin Açıklamalar:

E posta kullanıcılarımız, ana sayfamızda bulunan e posta menüsüne tıklayarak e posta kullanıcı adı ve şifrelerini girdikten sonra kırmızı beyaz ikonlu ROUND CUBE ikonunu üzerinden e postalarını kulanmaları sorunsuz olmaktadır.

Kullanıcı bilgileri girildikten sonraki ilk arayüzden şifre değişikliği, yönlendirme ve bu gibi diğer ayarlar yapılabilmektedir. İkinci arayüz, doğrudan eposta kullanımı, okuma, gönderme işlemleri yapılmaktadır.

Kullanıcılarımız, e postalarını şifre değiştirme işlemleri yoksa kendi bilgisayarından açanlar için otomatik şifremi tanımla kutucuğunu tıklamışlarsa http://www.bilgiagi.net:2095/?login_theme=cpanel doğrudan bu linkten de girebilirler. veya uluslararası genel mail okuma linki olan http://www.bilgiagi.net:2095/ link uzantısıyla da girebilirler. Ancak bütün bu linklerle uğarşılmasın diye doğrudan anasayfamızdaki e posta menüsü girişe otomatik olarak ayarlanmıştır.

* * * * *

REYTİNG VE İSTATİSTİKLERLE İLGİLİ

Gazetemizin google reytingi on üzerinden 4 e çıkmıştır. Bu konudaki mutluluğumuz sürerken, alexa.com daki hızlı ve istikrarlı reyting yükselişimiz de devam etmektedir.

Çok yakında yazarlarımız arasına birkaç popüler isim daha katılacaktır. Kim oldukları şimdiden süpriz olarak kalsın istiyoruz.

Çok daha iyi ve güzele dilekleriyle şen ve esen kalınız.

Okunma Sayısı: 124
Kategori: EDİTÖRDEN
Etiketler:

Yazarın Diğer Yazıları

Yazarımız Mimarların Duayeni, Prof.Dr. Ahmet Vefik Alp Hayatını Kaybetti!

ACIMIZ BÜYÜKTÜR. GAZETEMİZİN MÜDAVİM YAZARLARINDAN, TÜK VE DÜNYA MİMARLARININ BAŞTA GELEN FİKİR VE BİLİM İNSANI...

26. Dönem Yazar Portal Yazar Müracaatları Başladı

Sayın okurlarımız;   13 yıldır günlük yayınlanmakta olan gazetemizde 26. dönem (bahar dönemi) yazar alımlarımız...

Sosyal Medya Etiği ve Sosyal Medya Etik İhlalleri: Hashtag Kullanımı

Sosyal Medya Etik İlkelerine Dair Esaslar başlığını taşıyan makalemiz ve buna ilişkin İngilizce ve Türkçe...

Yazarlarımıza Sosyal Medya Konusunda Önemli Duyuru

Yazar Portal İnstagram hesabı güncellenmiştir. Yazarlarımızın Sosyal medya hesabımızı takip etmesi zorunludur. İnstagram hesabımızdan sadece...

Yazar Portal Logo Açılımı

  Yazar Portal 13 yıl aradan sonra, logosunu yeniledi. Aslında logomuzu yenilemedik. Yazar Portal yeni...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Ahmet AY dedi ki:

  Sayın Hocam,
  Bu haber son zamanlarda aldığımız en iyi haberlerden biri teşekkür ediyoruz.
  e posta için; ahmetay olacak galiba…
  Saygılar.

 2. admin dedi ki:

  Pek tabi ki sayın Ay,

  ahmetay@bilgiagi.net uzantılı e postanızı şu an üyelik e posta adresine gönderilen şifre ile kullanabilirsin. Tüm yazar ve okurlarımıza hayırlı uğurlu olsun.