Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Teröristin Annesine BARIŞ ANNESİ sıfatı Yakışıyor mu ?


23 Ağustos 2011 00:01

Yorum Yapılmamış

Kavramların içi ve beyinlerin içi boşaltıldıkça beyinler daha bir bulanıklaşıyor, gözler daha bir körleşiyor, insanlar daha bir ahmaklaştırılıyor. Yazılarımda hep değiniyorum toplum planlı bir şekilde salaklaştırılıyor diye. Terörist başını peyganber, terörist lşini şehid ilan eden zihniyet şimdi terörist annelerini de BARIŞ ANNESİ yaptı çıktı. Cami imamlarını katledip Cami bombalayanlar yaşıyorsa BARIŞ ELÇİSİ oluyor, öldürülürse leşine ŞEHİD deniyor, annesi de BARIŞ ANNESİ olup çıkıyor. Allah akıl fikir versin bu tuhaf zihniyete.

BARIŞ kelimesinin hiçbir dönemde bu kadar ırzına geçilmemiş hiç bu kadar istismar edilmemiştir bence. BARIŞ ANNELERİ denilen bu zevat ortalığa çıkıp dağdaki çocuklarına hiç seslenmiyor, kameralar önüne geçip çocuklarına hiç KAN DÖKMEYİN EVLADIM, DAĞDAN İNİN demiyorlar, OTOBÜSLERDE İNSAN YAKMAYIN, ASKER POLİS VURMAYIN, DEVLET MALIN HALKIN MALIDIR ZARAR VERMEYİN YAKIP YIKMAYIN demiyorlar. Peki ne diyor bu kadınlar ? DEVLET OPERASYONLARI DURDURSUN başka dedikleri bir şey yok. Çocuklarının dağdan inmesi, silah bırakması gibi bir dertleri yok.

Cami de imam öldüren, çoluk çocuk yığınla kişiyi katliamda bulunan cahil, zalim, vahşi, vicdansız, insanlıktan zerrece nasibi olmayanların anneleri çocuklarının bu zalimliklerinden gayet memnun ve içinde yaşadıkları kişilerden saygı, hürmet,itibar görüyor. Terörist başını peygamber kabul eden kişi dağa çıkan çocuğunu da TUR dağına çıkmış MUSA a.s zannediyor galiba. Gözlerin şaşılığına, beyinlerin donukluğuna, gönüllerin rezil kokuşmuş karanlığına bir bakın Allah aşkına. Ebu Leheb’ler, ebu Cehil’ler, firavunlar, nemrutlar Nebi, şehid,Veli yapılmış pazarlanıyor körlere.

Kafir zalim anneleri olmuş BARIŞ ANNESİ. Yakında babalarına da bir kulp bulurlar hiç merak etmeyin. Bu şerli şeytani aldatış ne kadar da DİRAR MESCİDİ olayına benziyor değil mi ? Dirar Mescidi olayını kısaca bir hatırlayalım. Kur’ân-ı Kerîm’de: “Bir de, müminlere zarar vermek küfrü kuvvetlendirmek, mü’minler arasına tefrika düşürmek için ve bundan evvel Allahû Teâla (cc) ve Resûl-i Ekrem (sav)’e savaş açan kimseyi beklemek maksadıyla bir mescit yaptılar. Ve “Biz bu  mescidi ancak iyilik için bina ettik” diye yemin edeceklerdir. Allahû Teâla (cc) şahadet ederki, onlar yeminlerinde yalancıdırlar.”ı buyurulmaktadır.  Peygamber efendimiz zamanında münafıkların, fitne ve fesat yuvası ve silah deposu olarak kullandıkları ve Kubâ denilen yerde yaptırdıkları bir mescittir.

Terörizm ve teröristin zihniyeti aynen bu DİRAR MESCİDİ gibidir. Zulüm,cinayet,vahşilik,cehalet,ihanet,yalan dolanla inşa edilen bir yapıya BARIŞ adını vermek ne büyük bir gaflettir, terörizmin barışla ne alakası vardır, terörist kafir zındık zalim bir vahşidir bunun annesine BARIŞ ANNESİ demek ne tuhaflıktır.

Bütün muteber tefsirlerde, dırar mescidini, Ebû Âmir’in emirinde olan on iki münafığın yaptırdığı kaydedilmektedir. Resûl-i Ekrem (sav)’in, Sahabe-i Kiram’dan Ma’an b. Adi, Malik b. ed-Dahşemi, Amr b. Yeşküri hepsinden Allah râzı olsun) çağırıp: “Halkı zâlim olan şu mescide gidin, onu yıkın ve enkazını da ateşe verin!” buyurduğu bilinmektedir. Aynı şekilde YILANI GÖRDÜĞÜNÜZ YERDE ÖLDÜRÜN hadisinin de toplum düşmanın teröristlerin öldürülmesi, zararlarının önlenmesi maksatlı da düşünülmesi gerektiğini savunuyorum. Velhasıl DİRAR MESCİDİNİ yapanların annelerine ne kadar saygımız sevgimiz olabilirse teröristlerin annelerine de o kadar saygımız sevgimiz olabilir.

Okunma Sayısı: 71
Kategori: Uğur ÖZALTIN

Yazarın Diğer Yazıları

Kısa Kısa – Gereksiz

Zaman zaman… değil, yeteri zaman aralıklarında duyuyorum. Diyorlar ki “bilişim bölümleri gereksizdir.” Bunu öğretmen de...

Katillik Nerede Başlar

Günümüzün en çetrefil sorusu budur. İnsanı öldürmek nerede cinayettir, nerede haktır, nerede dine vicdana uygun...

Sor Soruyu

Sor soruyu al boruyu yarışmasına hoş geldiniz. Bugün ilk bölümümüzde üç yarışmacı birbirine soru soracak...

Üstün Dökmen Döktürdü

Prof. Dr. Üstün Dökmen bugün Star televizyonunda Melek adlı programda konuktu ve astroloji hakkındaki görüşlerini...

Para Zaafı

Para zaafı yani para için her şeyi yapabilirlik ya da menfaat köleliği günümüzün en çetrefil...