Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Teknik Bilgilendirme


28 Şubat 2010 00:00

Yorum Yapılmamış

Sayın Bilgi Ağı, Yazar Portal ve Yazı Bankası okurları ve yazarları.

Dün teknik bazı sorunlardan dolayı üç yazı yayına gecikmeli olarak girmiştirtir. Bu gecikmeden dolayı yazarlarımızdan özür dileriz. Bu vesile ile bazı konularda da bilgilendirme yapma gereği duyduk.

Yazarlarımız İçin Bazı Konularda Bilgilendirme:

Saygıdeğer yazarlarımız, yazılarını eklerken, yayın ilkeleri ve yazı ekleme klavuzunu tam olarak okumamış olacaklar ki, biz editörler bu eksik eklenen yazılarla her gün teker teker ilave olarak ilgilenmemiz gerekmekte, bu ilgi yerine gerçekte ilgilenmemiz gereken veri tabanı yedeklemesi ve diğer genel teknik konularla ilgilenmeye zaman bulamamaktayız.

Özellikle yazarlarımızın her yazı için avatar ekleme, her yazı için sağ tarafta kendi isimlerini işaretlemeleri, yine her yazı için yazılarının ilk ikinici satırında uygun bir yerine devamını okuyun kesmenisi koymalarını ve yazı başlığı kullanırken, tamanını büyük harfli olmamasına, aynı şekilde tamamının küçük harften de olmamasına dikkat etmelerini bekliyoruz. 

Malumunuz olduğu üzere gazetemiz reklamsız çıkmaktadır. Bu duruma devam etmek artık neredeyse mümkün görülmemektedir. Artık bu konudaki yaklaşımımızı değiştirme zamanının geldiğinin de farkındayız. Takdir edersiniz ki, gazetemizin nezaheti açısından misyon ve yayın standardımızla ilgili ilgisiz reklam doldurmak istememekteyiz.

Bu konuda tercihimiz prestij reklamı almaktır. Prestij reklamı konusunda ise, çevresi geniş olan yazarlarımızın (mümkünse) desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. Her türlü görüş öneri ve sorularınız için online@bilgiagi.net adresimiz hizmetinizdedir.

Sağlıcakla kalınız.

Okunma Sayısı: 139
Kategori: EDİTÖRDEN

Yazarın Diğer Yazıları

Yazarımız Mimarların Duayeni, Prof.Dr. Ahmet Vefik Alp Hayatını Kaybetti!

ACIMIZ BÜYÜKTÜR. GAZETEMİZİN MÜDAVİM YAZARLARINDAN, TÜK VE DÜNYA MİMARLARININ BAŞTA GELEN FİKİR VE BİLİM İNSANI...

26. Dönem Yazar Portal Yazar Müracaatları Başladı

Sayın okurlarımız;   13 yıldır günlük yayınlanmakta olan gazetemizde 26. dönem (bahar dönemi) yazar alımlarımız...

Sosyal Medya Etiği ve Sosyal Medya Etik İhlalleri: Hashtag Kullanımı

Sosyal Medya Etik İlkelerine Dair Esaslar başlığını taşıyan makalemiz ve buna ilişkin İngilizce ve Türkçe...

Yazarlarımıza Sosyal Medya Konusunda Önemli Duyuru

Yazar Portal İnstagram hesabı güncellenmiştir. Yazarlarımızın Sosyal medya hesabımızı takip etmesi zorunludur. İnstagram hesabımızdan sadece...

Yazar Portal Logo Açılımı

  Yazar Portal 13 yıl aradan sonra, logosunu yeniledi. Aslında logomuzu yenilemedik. Yazar Portal yeni...