Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Mumya, Where Are You?


27 Ocak 2011 00:00

Yorum Yapılmamış

Mumya, Where Are You? Ben milyonlarca geçen bu yarışı kazandı vespermlerinin. Eğer bu kadar kolay olduğunu düşünmemeli. Bu yarışı kazanmak için iyi bir kalbe sahip olmalı. Ben kalıyorum olmuştu yer yerine sıcaktıvekaranlık ve dar olması. Ben kıyafetlerini olmamasına rağmen ben burada soğuk hissetmedim. Ben 266 gün sürecek yolculuğa başlamak için hazırdı. İlk ay, ben “embriyo” olarak adlandırıldı. Ben, ne anlama geldiğini ama ne bilmiyordumsadecebiliyorum gün burada büyüyen idi.ikinci ayda, ben “Embrio” Artık çağrılmadı. onlar “Fetus” olarak beni aradı ne zaman ne zaman afallamıştı. Bana baktı. Ancak, ben anlam sormak için kimseyi bulamadıvebu kelime.

Bana diyordu bir ses duydum “Canım, bebeğim” benim küçük kulakları olan, ve benim küçük kalp sıcak bana dokunmadan bir el hissettim. Ben onun babam olduğunu düşündü. Kim o ileri bana bakıyordu ne olduğunu biliyor. Annemin benim sağlık için iyi yemek yeme olduğunu ele geçirdi. Gıda o beni çok lezzetliydi gönderdi.Bazen, O benim ruhuna çare bu yüzden harika müzik Tahat dinlemek yapıyordum. annem yatakta banyo sağ ve sol dönüş oldu, ben bu yüzden içimde sörf sanki o rahatsız oldu.Bana bir daha çevreleyen bir hortum gibi görünen şey ifade etmiyor olabilir. Ancak, o hortum şeklinde şey aracılığıyla gelen sıvı beni hayata bağlayıcı olduğunu tahmin başardı.

Geçenlerde “Sizin anne seni çok seviyor” diyerek yine bir ses duydum. Ben anlatmak olamazdı bu yüzden dost Tahat oldu. Dün, benim Anne ben çok onun içinde olmak üzücüydü, bu yüzden acı oldu. Ben bir olasılık olsaydı, ben gitmiş olurdudışarıve ona bir bardak verilen vesu. Acısını bana hüzünlü yaptı. Ben Her ağrı biliyordum çünkü edildivebana. Ben ters hayatını yaptı. Kim o kadar büyüyor ve beni doğurma için kalıcı ne kadar büyük acı olduğunu bilir. Ben “Benim deaar Anne” demeye göze couln’t. Ben olma iken büyük ve daha büyük Ben bastırıyordu gördüm onuorganlarbeni çevreleyen.Ben bir yere Açıldığında ve içinde oynanan, benim anne ellerini hissediyordumüzerindebana. Hey Dads! olanlaranne olmanın çok kolay olduğunu kim bir baba olarak kendilerini düşünmek sanmıyorum. Ya da, sizin anne senin hayatını hatırlıyor musunuz? size uygun olmayan bir mevsimde bir şeyler yemek istediğinde, annen senin için satın aldınız. Geçen yaz ben karpuz denir meyve ile bir araya geldi ..Ben bunu zevk nasıl anlayamadı. OrtadaveKış, ben özlemi için çok fazla, babam şehirde koştu ki. sonunda, büyük bir iştah ile annemin başı dertte beni taşıyordu gün Şili Günü biraz renksiz karpuz yedi. o yatakta çeviremez Bazı geceler, ben çok yakın zamanda duygu olmuştu. Ellerini edildiüzerindekarnına. İçimde Açıldığında, o acıyla kıvranarak oldu. Ben istemedim, ama ben açmak zorunda kaldım. Ben gitmek istedimdışındave bir dünya görürüz. Benim sekiz ay içinde, duydumbizimkapıyı. Ben bu kişi olduğunu tahminbizimkomşu.

“Run, Nilgün, koş!” Sesi çok yüksek oldu. acele olma Annem ruheddışarıOnu ayakkabı olmadan ev. Ben de şaşırmaktan kendini alamadı. Ben çok kötü tepetaklak İç. Wlile annem benim beyin geleceğini düşündüm koşuyordudışarı. konuşulan ne olduğunu ben pek işitme olmuştu. bir kalabalık bazı kötü çocuklar ben çok seviyorum benim ağabeyim, vuruyorlardı. Annem onları sakinleştirmeye yapmaya çalışıyor, ama boşuna. o bir kadın olarak ne yapabilir ki? Vuruş bana akut ağrı neden olduğunu dokunmaktan kaçının. Annem ortasında olduvekavga ve ben korktum, çünkü ben bir köşede idi. Hayatımda hiç böyle kötü bir duruma rastlamadım vardı. Ben ne olacağını beklerken, sıcak birnesneses sonra annem girdi vebir patlama. nesnelerBizi aşağı düşmek hangi kalp deldi oldu yaptı. Ben sesi duymak mümkün değildivesekiz ay boyunca işitme için kullanılır olmuştu ve düşen melodi ile uyku annemin kalbi, ve. Ben damarları, küçülmeye başladı ve besleyici olmuştu kan hortum şeklinde şey zor oldu hissettim. Ben şaşkın bir duygu olduğunu anlayamadı. Duyabildiğim kim bilmiyordumdışındaDiye bağırdım göz önünde bulundurulmalıdır. Annem-ben görmedim ve ben ona süt emmek vermedi – lyingon ölü bir kişi olarak yer oldu.

bizi çevreleyen oldu kalabalık ben pek bu kelimeleri işitme oldu: “Acele et! Ambulans çağırın! En azından biz bebek kurtarmak gerekir. “nefes istedim ama benim için çok zordu. Ben kabul Hayatımda neredeyse olduğunuüzerindeBen blurbly benim şişme gözlü beyaz gülümseyen yüzünü gördüm. Ben o benim annem olduğunu düşündüm.Ancak, bu kadın gibi değildi. Ben annemin kokusu için lookked, ama değil coud.Babam ne zaman annemin öldüğünü anladım, o gittiğini söyledi. Şimdi o en güzel parçası olduvecennet. Sonunda ben kollarındaveçalışılmıştır babam, veağlıyor. Ben gerçekleri anladımvehayat babamın gözyaşları bırakarak iken üzerindebenim açılmamış gözler.

Şimdi o zaman kim bana sıcaklığını verecek? Ben annemin sütü tadı değil mi? Ben g Won’totolullibies “ile uykuOooBenim bebeğim “Ben çok, benim mumya rahat oldu.Sana, annem olmadan ne yapacak?

Okunma Sayısı: 89
Etiketler:

Yazarın Diğer Yazıları

3020 Yılına Mektup

Size nasıl hitap etmeliyim, onu bilmiyorum ama Atatürk’ün “Cumhuriyet ilelebet payidar olacaktır.” Söyleminden yola çıkarak...

Egzotik Hindistan Ve Edebiyatı

Hindistan! Her şeyi ile birçok ülkeden farklı yaşayanların bulunduğu ülke! Attığınız her adımda yeni sürprizleri...

Varavara Roa’nın Özgürlük Savaşı

Not: Bu yazım Üvercinka Dergisi’nin Ağustos 2020 Tarih ve 70. sayısında yayımlanmıştır. Edebiyatın farklı dili...

İçimizdeki Casuslar

Ülkesinin menfaatleri için özel yetiştirilmişlerdir. Casuslar, bir başka ülkeye görevlendirildikleri planlar doğrultusunda özel yetenekli kişilerdir....

Bili Bili Gates ve Saz Ekibi

İnsanoğlu, Bermuda Şeytan üçgeni içine girmişcesine şaşkın bir halde! Komplo teorileri havada uçuşuyor. Hava derken...