Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Gazetemiz İçin Yazar Mürcaat ve Kayıtları Hakkında


24 Eylül 2008 01:15

Yorum Yapılmamış

EDİTÖRDEN

Türkiye’nin köşe yazarı portalinde kalemi güçlü yazarlarla sizleri buluşturma gayretimiz sürekli olarak devam edecektir. Siz okurlarımız arasında veya sizlerin çevresinde bu konuda son derece yetenekli kişilerin olması kuvvetle muhtemeldir. Misyonumuzun bilginin paylaşımının bizlere verdiği mutlukuk olmasından bahisle, ülkemize ülkemiz literatürüne yeni güçlü kalemleri kazandırmak ta bizler için ayrı kutsallık taşımaktadır.

Bu nedenle yazarlık başvurularını sürekli olarak açık bulunduracağız ve Türkiye’nin Yazar Portali vikipedia tarzında kendi potansiyeliyle kendini geliştirmeye ilelebed devam edecektir. Sizlerden istirhamımız, yetenekli kişilerin profesyonel anlamada eser ortaya koymalarına fırsat vermede yardımcı olmanızdır. Ülke yazınının güçlendirilmesi, dilimizin hem içerik hem de şekil açısından geliştirilmesi için bu ayrı bir önem taşımaktadır.

Meslekte kıskançlık ve komplessibilite mantığıyla yaklaşımın gelişme ve ilerleme kavramına ne derece zarar verdiğini takdir edersiniz. Kadromuz arasında sayısı üçte biri geçmemek üzere genç kalem de olacaktır. Bu konudaki düşüncemiz oldukça esnektir.

Köşe yazarı gazetemizde yazar olmak isteyenler, sitemize üye girişi yaparak bilgi@bilgiagi.net adresine 3 yazı örneği ve bir sayfayı geçmeyecek şekilde kısa özgeçmişlerini göndermeleri yeterli olmaktadır. Yazısı yazar olmak için yeterli görülenler, aynı günün gecesi üyelik statüleri yazar olarak düzenlenerek YAZAR adayı statüsüne kavuşturulamaktadır.

Site yönetimine nüfus hüviyetinin arkalı ve önlü suretini (taranmış görünümünü) ve kesin yazarlık için yetki belgesi talep dilekçesini ulaştırmaları durumda kesin yazar statüsü kazanacaklar ve kendilerine Bilgi Ağı Köşe Yazarı Gazetesi YAZAR ÜYESİ belgesi gönderilecektir.

Bu prosedür ve mekanizmalarımız site düzeni, istikrarı, ciddiyeti açısından ve hukuksal sorumluluklar açısından sizlerin ve bizlerin güvenliği açısından gerekli olduğunu takdir edersiniz. Bu vesileyle nice başarılı günler temennisiyle, esen kalın.

Okunma Sayısı: 88
Kategori: EDİTÖRDEN

Yazarın Diğer Yazıları

Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği TİGAD Büyümeye Devam Ediyor

Merhaba Kıymetli Okurlarımız; Gazetemiz Yazı İşleri Müdürlüğü görevine Zehra EMRE getirilmiştir. Uzun bir zamandır Yazı...

Yazarımız Mimarların Duayeni, Prof.Dr. Ahmet Vefik Alp Hayatını Kaybetti!

ACIMIZ BÜYÜKTÜR. GAZETEMİZİN MÜDAVİM YAZARLARINDAN, TÜK VE DÜNYA MİMARLARININ BAŞTA GELEN FİKİR VE BİLİM İNSANI...

26. Dönem Yazar Portal Yazar Müracaatları Başladı

Sayın okurlarımız;   13 yıldır günlük yayınlanmakta olan gazetemizde 26. dönem (bahar dönemi) yazar alımlarımız...

Sosyal Medya Etiği ve Sosyal Medya Etik İhlalleri: Hashtag Kullanımı

Sosyal Medya Etik İlkelerine Dair Esaslar başlığını taşıyan makalemiz ve buna ilişkin İngilizce ve Türkçe...

Yazarlarımıza Sosyal Medya Konusunda Önemli Duyuru

Yazar Portal İnstagram hesabı güncellenmiştir. Yazarlarımızın Sosyal medya hesabımızı takip etmesi zorunludur. İnstagram hesabımızdan sadece...