Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Gazetemizdeki Yenilikleri Tanıyalım


22 Mart 2017 15:25

Yorum Yapılmamış

Değerli Yazar Portal okurlarımız ve yazarlarımız;

Gazetemizdeki tasarım ve panel sistematiklerindeki değişiklikler hemen hemen sona ermek üzere.

Gerçekleştirmekte olduğumuz bazı güncellemeler nedeniyle yazarlarımızın profillerinde bazı ayarlamalar yapması gerekmektedir.

  1. Öncelikle her yazarımız panel girişindeki biyografi bölümünü kendine göre yarım sayfadan az, bir sayfadan fazla olmamak üzere doldurmalıdır. Biyografi bölümünde bilgiagi.net zamanında bulunan kodları rahatlıkla silebilirsiniz. Artık profilinizdeki biyografi bölümü, gazetemizin ön yüzünde isminize tıklandığında erişilecektir. Bütün biyografiler tamamlandığında isme tıklanınca yazar biyografisi erişimi açılacaktır.
  2. Her gün bir yazarımızın köşesine resim eklenecektir. Bu eklenen köşe de manşet yazı niteliğinde olacaktır. Köşeye resim ekletme ve manşet yazısı seçilebilme önceliği, çok yakında okunma sayılarına, yorum sayılarına, linkleme (paylaşma) sayılarına göre düzenlenecektir. Şimdilik bu algoritma yazılana kadar o gün için köşe resmi talep eden yazarlarımızdan hangisine köşe resmi ekleneceği, (konunun önemi ve önceliğine göre) editörlerimiz tarafından belirlenecektir.
  3. Bütün yazarlarımıza adisoyadi@yazarportal.com uzantılı e posta tahsis edilecektir. Bu e postayı köşelerinde kullanmak istemeyen köşe yazarlarımız, kendi e postasıyla dünyaca ünlü profil sunucusu gravatar.com a üye olup resim ekleyerek köşe resmini kendisi değiştirebilecektir. Gravatar.com bilgilerinizin saklı tutulması konusunda kendini ispat etmiş bir sitedir. gravatar.com a üye olduğunuzda internet ortamındaki bütün sitelere o eposta ile yorum yazmanız durumunda yorumunuz fotograflı çıkmaktadır. Bunun çıkmasını istemiyorsanız, fotograf çıkmasını kapatabilirsiniz.
  4. Gazetemizde yayınlanmakta olan köşe yazılarına ait okunma oranları tekil hite göre bir iki gün içinde gösterime girecektir. Bu konuda yazarlarımızdan yazılarının tanıtımları konusunda özveri beklemekteyiz.
  5. www.yazarportal.com internet portali, kişiye bağımlı olmaksızın, kıyamete kadar sitenin kendi geliriyle yayınını sürdürecektir. Yazarlarımız açısından yazı bankası niteliğinde korunacaktır.

Sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için önerilerinize açığız. Bize e-posta adresimizden ve kurumsal GSM numarasından ulaşabilirsiniz.

Saygı ve sevgilerimizle.

Okunma Sayısı: 218
Kategori: Editör Mektubu

Yazarın Diğer Yazıları

26. Dönem Yazar Portal Yazar Müracaatları Başladı

Sayın okurlarımız;   13 yıldır günlük yayınlanmakta olan gazetemizde 26. dönem (bahar dönemi) yazar alımlarımız...

Gazetemizin Mobil (Cepten) Giriş Arayüzünün Kullanımı

Kıymetli okurlarımız ve yazarlarımız; Gazetemizin mobil sürümünde menü katmanında (Üst Sol köşede) menüler çıkmaktadır. Okurlarımız...

Kurban Bayramımız ve Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Değerli Bilgi Ağı / Yazar Portal / Tasviri Efkar / Yazı Bankası okurlarımız ve yazarlarımız;...

Yazarlarımız İçin Edit Paneli Güncellenmiştir

Değerli yazarlarımız; Yazı ekleme sayfasındaki edit paneli güncellenmiştir. Daha önce de yazı ekleme edit menüsünü...

Ramazan ve 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun!

Onbir ayın sultanı, bereket ve yardımlaşmanın zirvede yaşandığı Ramazan ayı bu sene nihayete ererken bize...