Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Evliya Yurdu Kandil Dağı


06 Ekim 2011 00:00

Yorum Yapılmamış

Kandil dağını uçaklarımız bombalayıp duruyor ya çok yanlış yapıyoruz aslında. Kandil dağında teröristler değil dervişler var. Bu dervişleri öldüren Mehmetçik öldürülürse ŞEHİD olmuyor BDP vekilince. TBMM Kürsüsünden şöyle diyor MECBURİ ASKERLİK OLAN BU ÜLKEDE ÖLDÜRÜLEN ASKERLER ŞEHİD OLMAZ diyor.  Tv de haberlerde duyunca kulaklarıma inanamadım. Arkadaş baya aşmış kendisini.

Yeni bir din yeni bir kitap getirdiği belli tanrısından. Biraz daha coşarsa tanrı da kim oluyor len deyip ona da bir kıç atıp oturacak koltuğa geçecek direksiyona. Çarpışan taksilere binmiş çocuklar gibi binecek süpürgesine sağında kandil solunda İmralı fotoları ile  uçacak birkaç galaksi gezip gelecek. Devletin askeri teröristlerce pardon kandil dağındaki dervişlerce öldürülünce şehid olmuyor ya bu zihniyetçe, kim şehid oluyor peki ?  

Devletine ve halkına hainlik eden nankörler şehid oluyor demek ki ? İbadetleri bebek kurşunlamak, uyuşturucu ve kandan beslenmek. Demek ki Allah Rasulü Muhammed a.s bir şey bilmiyor da bu kandil dağı dervişleri şehidliği ondan daha çok biliyor. Mirac ile şereflenmiş ve vahye mahzar olmuş Muhammed a.s sanırım bu kandil dağı dervişlerine bir cevap hazırlıyordur.

Askerlik zorunlu olunca ölen asker şehid olmuyor da bu terörist hainler öldürülünce devrim şehidi olup çıkıyor. Tabi, din bunlardan soruluyor ya…. Allah ve rasulüne akıldanelik eden bu zihniyete acıyorum sadece. İmam olsaydım bu zındıkların namazını kılmaz ve kıldırmazdım. Allah rasulü ve Kuran-ı Kerim’i inkar edenin namazı da kılınmaz lafına da bakılmaz.

Okunma Sayısı: 60
Kategori: Uğur ÖZALTIN

Yazarın Diğer Yazıları

Kısa Kısa – Gereksiz

Zaman zaman… değil, yeteri zaman aralıklarında duyuyorum. Diyorlar ki “bilişim bölümleri gereksizdir.” Bunu öğretmen de...

Katillik Nerede Başlar

Günümüzün en çetrefil sorusu budur. İnsanı öldürmek nerede cinayettir, nerede haktır, nerede dine vicdana uygun...

Sor Soruyu

Sor soruyu al boruyu yarışmasına hoş geldiniz. Bugün ilk bölümümüzde üç yarışmacı birbirine soru soracak...

Üstün Dökmen Döktürdü

Prof. Dr. Üstün Dökmen bugün Star televizyonunda Melek adlı programda konuktu ve astroloji hakkındaki görüşlerini...

Para Zaafı

Para zaafı yani para için her şeyi yapabilirlik ya da menfaat köleliği günümüzün en çetrefil...