Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Son Kale Türkiye Bu Kale Düşmemeli

EDEBÎ GÜNDEM
Ahmet SARGIN

15 Mayıs 2019 00:02

Yorum Yapılmamış

Bu ülkenin içine kin, intikam ve fitne tohumu ekmeye çalışanlar çoğaldı. Bu gayret fitne hastalığına dönüştü. Fitne- fesat ve hainlik üretenlerin arasında bu zihniyet, bu çaba insanları tüm kutsal değerlerden uzaklaştırma düşüncesinden kaynaklanmaktadır. Türk Milletine karşı başlatılmış olan bir ihanet tuzağı söz konusudur. Topluma fitne fesat sokup içimize kin ve düşmanlık tohumu ekmek isteyen rezil ve hain piyonlar devrededir. Casusları,ajanları ve şeytani planlarıyla ülkemize ve insanımıza top yekun bir saldırı başlatılmıştır… Yıkılmak istenen hedefteki son kale, son umut Türkiye’dir!

İyi bilinmelidir ki: bunlar bizden değil, bunlar Türk Milliyetçisi de değildirler. Bunlar  Müslüman aydınlar da değillerdir… Bunlar Ülkemizi Irak gibi, Suriye gibi haince bir tuzağın içine çekmeye çalışan Türkiye ve Türk Milleti düşmanı bozgunculardır. Biz bu oyuna gelirsek, ne ülke kalır, ne vatan ne de din-iman… Düşman ha bire virüs üretiyor, bu virüsler bilgisayarımızı harddiskimizi, beynimizi ve düşüncelerimizi  ifsad edip, kirletiyor milli ve manevi değerlerimizi yok etmeye ve çökertmeye çalışıyor.

Türk ve Müslüman düşmanı kalleş hain köpekler darbeyi içimizden gerçekleştirmek isterler..Bakın diyorum ki: “BU ATEŞ HERKESİ YAKAR- KÜL EDER”  Bu oyuna gelen binlerce zevat türemiştir !.. Vatansever Türk aydınlarına düşen görev; bu oyunu görmek, bu tuzağı bozup-  kırıp yok ermektir. Böyle onurlu  bir görev vatansever aydınlara düşüyor. Ya onlar sizi yok edecek ya da siz bu virüsleri temizleyip ülkenizi ve insanlarınızı bu pislikten kurtarmış  olacaksınız!

Biz kardeşiz, biz aynı soydan, aynı kandan aynı boydan gelen ikiz kardeşleriz!.. Alevisi- sünnisi, Lazı, Kürdü, Çerkezi ve Türküyle sırt sırta omuz omuza vermiş, asırlarca bir ve beraber olarak yaşamışız. “Kardeşiz ve dünya  geniş herkese yeter”  anlayışı ile kardeşlik duygusuna sarılmışız. Şeytanın ve hainlerin tuzaklarına düşersek fitne ateşinin içinde boğulur  gideriz. Sosyal medya adı altında bu fitne-  fesat tohumunu ekmeye çalışan şeytanın ve hainlerin dostlarını görüyor, ikaz ediyoruz: bu ihanet tuzağı sizleri de  yutar, yok eder bu tuzağa düşülmemeli diyoruz!… Biz bu oyunları çok gördük, çok yaşadık, çok bozduk elhamdülillah!

Yunus Emrelerin, Hacı Bektaşların, Ahmet Yesevilerin, Mevlanaların, Dede Korkutların torunları sadece Türk dünyasının değil, tüm insanlığın umudu ve yol göstericisi olarak  kutlu yolculuğuna devam edecektir. Türklük şuuru ve İnsanlık onuru ayağa kalkmak zorundadır. Ortadoğuyu birilerine peşkeş çekmek isteyen ve BOP projesini devreye sokmaya çalışan sapık zihniyet hiç bir insani düşünceyi ve vicdani değeri  taşımamaktadır!.. İnsanlara acımıyor, kan kusuyor, insanlık onurunu hiçe sayıyorlar. Zulüm var, kan var, göz yaşı var, katliam var!

Türk ve Müslümanların elinde bu insanlık onuru: Ya şerefini ve haysiyetini kurtaracak, ya da şeytanlaşmış zihniyetlere teslim olup kendi sonunu hazırlayacaktır…Onun için bizler piyon ve hain olmak istemiyoruz!.. İnanıyorum ki, milyonlarca Türk aydını vatansever insanlar da buna hayır diyecektir!.. Kalenin içerden fethedileceğini düşünen sapık zihniyetler (affedersiniz!orospuyu içten çıkarırsak)  bu kale kilit tutmaz, çabuk yıkılır  diye düşünüyorlar!..

Son olarak şunu da ifade edelim ki: Şerefli ve onurlu insanlar (Nasıl olsa herkes fani- ölümlü dünya diyecekler )   Şeref’imizle ve inancımızla ölelim deyip,  ölmeyi tercih edecekler ve ilahi huzura alın teriyle kavuşmak üzere   şehadeti seçeceklerdir!.. Piyonlar, korkaklar, ülkesini ve milletini satan- pazarlayan alçaklar da  ölümün şereflisini bile tadamayacaklardır!…

Bu ülke milyonlarca onurlu ve şerefli insanların yaşadığı bir kutsal vatandır! Vatansever Türk aydınları ihanete papuç bırakmayacaklardır: Kardeşliğe kurşun sıkacak ve kardeşlerini satacak olan zevatlar varsa iyi düşünsünler …Şeyh-Şamiller şerefiyle ölmesini ve şerefiyle yaşamasını bilirler! Türk Milliyetçisiyiz, kardeşiz, vatanseveriz, ülkesini milletini seven Türk aydınlarıyız diyorsanız buyurun kucaklaşmaya, buyurun kardeş olmaya ve buyurun sırt sırta, omuz omuza verip son kaleyi ayakta tutmaya!..Şimdi emin olun tüm dünya saldırsa yıkılmazsınız!

Okunma Sayısı: 90
Kategori: Ahmet SARGIN

Yazarın Diğer Yazıları

Kadir Geceniz Mübarek Olsun!

Kadir: Şeref-şan ve azamet değeri büyük olan, yüce olan demektir. Kur’ân’da adı geçen tek ay...

Ramazanın Bereketini Engelleyenlere Yazıklar Olsun!

Ramazan Rahmet, Ramazan Bereket, Ramazan Kurtuluş ve mağfiret ayıdır! Nimetin bol bol ihsan edildiği, sofraların...

Aile Bozulursa Devletin Düzeni de Bozulur

Mutluluk insanın kendi ellerinde: “Kim ne ederse kendine eder” diyoruz ya: Aynen öyle, “kim ne...

Ramazan Ayı Yardımlaşma Ayıdır

Ramazan ayının girmesiyle birlikte iftar ziyafetleri, iftar davetleri artardı. Dostlarımızı, yakınlarımızı iftara davet eder, biz...

Ramazanın Bereketini Engelleyenlere Yazıklar Olsun!

Ramazan Rahmet, Ramazan Bereket, Ramazan Kurtuluş ve mağfiret ayıdır! Nimetin bol bol ihsan edildiği, sofraların...

Yorum Yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Yukarı