Yazar Portal | Turkiye Interaktif Kose Yazarı Gazetesi

Hayat Bu İşte

Ömer SARDONAT

03 Ekim 2015 00:03

Yorum Yapılmamış

Dün varız bu gün yokuz. Acısıyla tatlısıyla yaşadığımız ömür gün geliyor bitiyor. Daha dün aramızda olan çok değerli bir arkadaşımızı kaybettik (Fazilet AKTAŞ BOZDOĞAN) Her insan gibi oda yaşamı boyunca kendisi için çocukları için didindi tırmandı,var gücüyle hayata tutunmaya çalıştı.

Maalesef biz insanlar için hayat istediğimiz gibi devam etmiyor. Tam rahata erdim dediğimiz zaman bakmışız beklenmedik bir kaza yada beklenmedik bir hastalık ..

Görüyoruz ki yaşadığımız sürede hiç kimseyi kırmaya,üzmeye,incitmemeye gerek yok. Saygıyla sevgiyle yaklaşmak en doğrusu.Bir saniye sonrasına bile garanti veremediğimiz bu dünyanın göz kamaştırıcı nimetleri içinde,tahtı ve köşkü içinde kimseyi olduğundan farklı görmekte ne kadar anlamsız geliyor.

Elbette ki insanız zaaflarımız var ulaşılamaz arzularımız var,ama öyle bir an geliyor ki hepsinden vazgeçiyoruz. Değmezmiş diyoruz ve geçmişimizi göz önüne alıp yeni bir şekil veriyoruz hayatımıza. Memnun olsak ta olmasak ta.

Fazilet hocam benim hem hemşerim,hem de meslektaşımdı. Onu kaybetmenin acısı derinden yaraladı beni. Fakat akibetin kaçınılmaz olduğunu biliyoruz. Elimizden gelen sadece ona dua etmek.

Mekanın cennet olsun sevgili hemşerim,meslektaşım,arkadaşım dualarım seninledir.

Gazetemizin tüm yazar ve görevlilerine,değerli arkadaşımızın ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyor saygılar sunuyorum.

Okunma Sayısı: 197
Kategori: Ömer SARDONAT

Yazarın Diğer Yazıları

Bitmeyen Umutlar

Yüreğimin en derin yerinden amansız fırtınalar kopuyor bazen. Daha çok düşünüyorum geçmişi, yüzümde oluşan kırışıklarda...

Sen Yine Gülümse Hayata

Doğruların geçerli olmadığı yalanların ve yalancıların arasında ve adına yalan dünya dediğimiz bir ortamda yaşıyoruz....

Her Şeyi Çok Sevdik KendimiziTeselli Etmek İçin

Hayat hepimiz için aynı aslında farklı olan kişilerin büründüğü rollerdir. Hepimiz için yabancı olanlar gün...

Bir Umuttur Beklediğimiz

Gecenin sabah olmasını beklerken zifiri karanlıkta, doğacak güneşin yeni bir umut olmasını düşünürsün. Sığındığın kader...

Sen Bende Bir Başkasın

Okurdum hikâyelerde masallarda sevenler sonunda hep yalnız kalırmış. Gün gelecek ya ben ya da sen...